top of page

MISE YOGADWARY:

 

Dwara znamená v sanskritu dveře, brána nebo i cesta. Misí Yogadwary je vybavit Vás tím správným klíčem k tomu, abyste mohli odemknout dveře k Vašemu lepšímu fyzickému i psychickému zdraví a zlepšit kvalitu svého života ve všech dalších oblastech.

O YOGADWAŘE

V našich hektických životech často zapomínáme na to, co je opravdu důležité. Nejdůležitějším základem ve TVÉM životě jsi TY samotný. Stejně tak, jako se denně staráme o tisíc věcí, mělo by být i naší povinností převzít zodpovědnost za své fyzické, duševní a emocionální zdraví, a tím tedy i za rozhodnutí, která ve svém životě činíme a za dopad, která tato rozhodnutí mají na životy ostatních.

 

Hlavním záměrem Yogadwary je vybavit každého jedince autentickými nástroji Isha Hatha Jógy, které by mu dokázaly přinést do života trvalou rovnováhu a radost. Fyzické zdraví a vnitřní stabilita jsou základem pro vykročení na cestu sebepoznání a vědomé existence. Touha žít svůj život naplno a najít nejlepší verzi sebe samotného začíná lepším pochopením toho, jak naše tělo, mysl, energie a emoce fungují.

Yogadwara Hatha Yoga Teacher Training 2016
bottom of page